Ga naar de inhoud

5 tips om het makkelijker te maken

  • door
5 tips om het makkelijker te maken

Vandaag deel ik 5 tips met je om het gebruik van je oliën en natuurlijke producten net even makkelijker te maken. Want als het eenvoudiger kan waarom zou je dat dan niet doen?
Lees rustig verder en deel met mij met welke tip ik je het meest geholpen heb!
Dat mag door te antwoorden op deze mail maar ook via een direct bericht op social media.

Tip 1: Zet een pompje op je draagolie

Als je de V6 olie van Young Living als draagolie gebruikt dan krijg je hier standaard een pompje bij. De dop kun je eenvoudig wisselen voor het pompje en zo kan je net even makkelijker je roller vullen zonder te knoeien.

Maak je gebruik van een andere plantaardige draagolie dan raad ik je aan om een pomp flesje te kopen. Je kunt het pompflesje telkens opnieuw blijven vullen met de draagolie van je keuze.

Tip 2: Plaats je oliën bij je diffuser

5 tips, stickers op flesjes

Even snel de diffuser aanzetten is een stuk makkelijker als je de oliën die je regelmatig gebruikt er dichtbij zet. Je hebt hier heel veel mooie opties voor. 

Rekjes, bakjes, plateaus en kistjes. Je vindt deze in bijna alle woonwinkels en met een beetje creativiteit maak je er eenvoudig eentje zelf.

Dit leuke bamboo bakje vind je bij de Xenos. Alle oliën van je starterkit passen er in en met de bottle labels maak je het gelijk overzichtelijk.

Tip 3: Verdunnen = langer plezier

Veel producten van Young Living zijn zo geconcentreerd dat je ze voor gebruik kunt verdunnen.
Ze worden hierdoor niet alleen duurzamer in gebruik, je hebt er ook langer plezier van. Daar hou ik wel van! 

Ik deel mijn top 3 producten met je die je eenvoudig kunt verdunnen zonder dat de werking verminderd.

Handzeep

Met 1 flesje maak je er 3!

Giet 155 ml in een extra flesje en vul de rest af met water. Pompje erop en klaar is je zeep.

Vanuit het reserve flesje kan je nog 2 keer je handzeep aanvullen.

Household Cleaner

Het meest duurzame product dat ik ken!

Van deze fles heb je maar 1 dopje nodig om een sprayflacon van 500 ml te vullen.

Douchegel

Ja, ook deze kan je verdunnen!

Vul een schuimdispencer voor de helft met douchegel en vul hem af met water. Vanuit de dispenser komt direct schuim!

Tip 4: Zet een waterkan naast je diffuser

Vaak staat je diffuser niet direct of dichtbij een kraan. Je zal dus een manier moeten vinden om het water gemakkelijk in je diffuser te krijgen. 

Dit kan door de diffuser mee naar de kraan te nemen. Maar vaak is het in en uitpluggen van de stekker niet zo makkelijker.
Dan maar met het water naar de diffuser. Maar je herkent het vast dat de beker die je daarvoor gebruikt er vaak langer blijft staan dan de bedoeling is.

Een waterkan of fles naast je diffuser maakt het allemaal net even makkelijker. Bij de Hema of Xenos vind je leuke kannen voor een kleine prijs.

De kan of fles vul je aan het begin van de dag en je hebt voor een langere periode water klaar staan om je gebruiken.

5 tips, waterfles naast diffuser

Tip 5: Wordt lid van een community

Als lid van een community maak je het olieavontuur een stuk eenvoudiger. Alle vragen die jij namelijk hebt heeft een ander vaak ook al gehad. In een community kan je al die informatie vinden. Het is een verzamelbak aan informatie waar je gemakkelijk een antwoord op je vraag kunt krijgen. Aansluiten bij een community kan via jouw eigen contactpersoon.

Dat waren de 5 tips om het makkelijker te maken alweer! Laat je het me weten welke tip je hebt gebruikt?

Liefs, Karolien


Extra inspiratie


Blijf op de hoogte

Ontvang elke maand een inspirerende nieuwsbrief met tips, tools en meer over essentiële oliën.
Laat hieronder je gegevens achter en ontdek wat ik nog meer met je te delen heb.

Inschrijven nieuwsbrief